znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK INTERKONEKTY AUDIO

Powiększ zdjęcie nr 2

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Firma Kimber Kable rozumie, że gramofon stał się rozszerzeniem audiofilskiej rozrywki i pozostawia niezapomniane wrażenia na wszystkich którzy zakosztowali brzmienia czarnego krążka. Przewody TAK™ zachowują wszystkie cenne szczegóły odczytane z płyty. Ich konstrukcja opiera się na splocie OCQ/2 (Orthogonal GyroQuadratic), który to praktycznie eliminuje zakłócenia elektromagnetyczne i radiowe a także przesłuchy między kanałami. Materiał osłonowy drastycznie redukuje szumu niskiej częstotliwości wywoływane przez mechanizm gramofonu. Standardowo przewód jest wykończony najwyższej jakości wtyczką 5-pin DIN i wtykami RCA, ale możliwa jest konfiguracja z wtykami RCA (Ultratike, WBT-0102 Cu, WBT-0102 Ag), posrebrzany XLR lub DIN (prosty, SME™ 90° DIN). Model TAK AG wykonany jest ze srebra.

Dane techniczne:

Tak AG zakończony wtyczkami RCA.
(Cp) Pojemność równoległa: 47,1 pF @ 20 kHz
(Ls) Indukcyjność szeregowa: 1,31 μH @ 20 kHz
(Rdc) Rezystancja dla prądu stałego: 0,119 Ωkup kimberkable tak-ag na www.kimberkable.pl
Impedancja uziemienia R=0.065 Ω; X=0.359 Ω
(Xt) Całkowita reaktancja: 0,162 Ω @ 20 kHz
Pasmo przenoszenia ± 0,5 dB: 0 – 5 MHz
Separacja kanałów @ -60dB 92 kHz
Dostępne złącza
RCA Ultratike
RCA WBT-0102 Cu
RCA WBT-0102 Ag
XLR posrebrzany
DIN prosty
SME™ 90° DIN

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie "kontakt"].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód gramofonowy, przewód do gramofonu, przewód audio, przewód rca, przewód xlr, przewód din, kabel din, kabel stereo, kabel audio, kabel rca, kabel xlr,  cinch, czincz, chinch, przewód stereo
Tak AG, TakAG, Tak-AG

[ Przewód gramofonowy Kimber Kable TAK-AG 1.0 m ]