znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK INTERKONEKTY AUDIO

Powiększ zdjęcie nr 2

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Kimberkable KCTG jest sześcioprzewodową wersją KCAG, zapewniającą pełniejszą i bogatszą reprodukcję dźwięku w stosunku do protoplasty. Interkonekt wykorzystuje srebro Hyper-pure w konfiguracji VariStrand™dla każdego przewodu. Możliwa konfiguracja przewodu z wtykami RCA (Ultraplate Black, WBT-0147, WBT-0102 Cu, WBT-0102 Ag, WBT-0108, WBT-0110 Cu, nextgen™ Ag), lub posrebrzanym XLR.

Dostępne złącza
RCA Ultraplate Black
RCA WBT-0147
RCA WBT-0102 Cu
RCA WBT-0102 Ag
RCA WBT-0108
RCA WBT--0110 Cu
RCA nextgen™ Ag
XLR posrebrzany

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie "kontakt"].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód stereo, przewód audio, przewód rca, przewód xlr, kabel stereo, kabel audio, kabel rca, kabel xlr,  cinch, czincz, chinch, interkonekt, interconnect
kctg kc tg

[ Przewód stereo Kimber Kable KCTG 0.5 m - wtyki RCA WBT-0147 ]