znajdz produkt
 
INTERKONEKTY AUDIOKABLE CYFROWE I VIDEOKABLE GŁOŚNIKOWEKABLE ZASILAJ©CE
startInterkonektyKableKableKablelinkikontakt
START          NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK INTERKONEKTY AUDIO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.
Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

PBJ to przewód cieszący się od kilkudziesięciu lat bardzo wysokim uznaniem wśród klientów. Zastosowano w nim legendarny potrójny splot, przewody o konstrukcji VariStrand™ (przewodniki o różnych grubościach) z miedzi beztlenowej o bardzo wysokiej czystości, a do ich izolowania zastosowano teflon. Możliwa konfiguracja przewodu z wtykami RCA (Ultraplate™, WBT-0147) lub posrebrzanymi XLR.Opis ze strony www.kimberkable.pl

Dane techniczne:

PBJ zakończony wtyczkami RCA
(Cp) Pojemność równoległa: 55.0 pF @ 20 kHz
(Ls) Indukcyjność szeregowa: 0.770 µH @ 20 kHz
(Rdc) Rezystancja dla prądu stałego: 0.053 Ω kup kimberkable pbj na www.kimberkable.pl
(Xt) Całkowita reaktancja: 0.097 Ω @ 20 kHz
PBJ zakończony wtyczkami XLR
(Cp) Pojemność równoległa: 45.70 pF @ 20 kHz
(Ls) Indukcyjność szeregowa: 1.01 µH @ 20 kHz
(Rdc) Rezystancja dla prądu stałego: 0.0836 Ω
(Xt) Całkowita reaktancja: 0.128 Ω @ 20 kHz
Dostępne złącza
RCA Ultraplate
RCA WBT-0147
XLR

Dodatkowe informacje:


UWAGA !. W przypadku zainteresowania przewodem w innej konfiguracji wtyków prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w polu opisowym formularza zamówienia lub wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ceny i dostępności [dane na stronie "kontakt"].

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kimberkable, kimber kable, kimber-kable, przewód stereo, przewód audio, przewód rca, przewód xlr, kabel stereo, kabel audio, kabel rca, kabel xlr

[ Przewód stereo Kimber Kable PBJ 0.5m ]